Electricity Saving Box – názory, komentáre, cena, kde kúpiť

Špeciálna cena !!!. Kliknite na tlačidlo a uvidíte !!!

Pre nikoho nie je tajomstvom, že každý rok cena elektriny rastie bez ohľadu na blaho občanov. To platí predovšetkým pre podnikateľov, ktorí všetkými dostupnými prostriedkami sa snažia ušetriť peniaze, pretože náklady na elektrinu pre komerčné organizácie, je oveľa vyššia ako u obyvateľstva. Preto dopyt po energeticky úsporných zariadení v posledných rokoch, prevyšujúce ponuku. A jeden z najobľúbenejších ekonomicky na trhoch krajín SNŠ je považovaná za Elektrina Saving Box. Ale ako odôvodniť nákup tohto zariadenia?

Popis projektu Elektrina Saving Box

Analyzujeme výkon elektriny Saving Box poskytnúť návod, ako urobiť ekonomizéra s rukami, a tiež vziať do úvahy spätnú väzbu od zákazníkov a profesionálov. Nie je vylúčené, že vyššie uvedené úsporné energia môže byť banálne rozvod vynálezu podvody.

Browse Elektrina Saving Box

Ekonomický elektrina Elektrina Saving Box je kompaktné zariadenie veľkosti 120х70х40 mm a váži 125 gramov. Pracuje so štandardným napájaním obytných a priemyselných budovách.

V tomto prípade výrobca ekonomizéra štátov, že jeden prístroj s rezervou môže byť dosť, aby plne vybavená elektrospotrebičmi bytu či domu s rozlohou maximálne 100 m2 s maximálnou vlhkosťou 85%. Teda v kúpeľni, sauna, v blízkosti otvorených vodných zdrojov na prevádzku elektrárne Saving Box sa neodporúča.

Princíp fungovania elektriny Saving Box

Ako pri väčšine prístrojov, ktorých primárnym cieľom je znížiť náklady spojené so spotrebou elektrickej energie v domácnosti, ekonomický energie Elektrina Saving Box operuje zo zásuvky 220V ako elementárne Converter.

Inými slovami, za predpokladu, fyzikálnych zákonov, v našom výstupe existujú dva druhy energie: aktívny a reaktívne. Prvý z nich je navrhnutá tak, aby bola zabezpečená účinnosť spotrebičov, druhá je spotrebovaný pri tvorbe elektromagnetických polí, okrem iného, ​​pre človeka nebezpečné. Takže čítač počíta tieto dva druhy energie naraz, a tým nás zaťažujú výdavky na zbytočné kilowattov. A elektriny Saving Box tento problém rieši zmenou stratového prúd elektriny aktívny.

Ako sa hovorí, všetko geniálny – je jednoduchá! A čo je najdôležitejšie, nekupujte falošný a rozviesť, takže hľadať úspornejšie iba na oficiálnych internetových stránkach:

Výhody oproti konkurencii Elektrina Saving Box

Úsporné energie Elektrina Saving Box úspešne kombinuje rad výhod, medzi ktorými je potrebné zdôrazniť:

 • Jednoduché použitie: stačí pripojiť prístroj k zdroju elektrickej energie, potom to bude fungovať v plne automatickom režime;
 • absolútnu zákonnosť: Ekonomizér neovplyvní výkon počítadlá;
 • predĺženie životnosti spotrebičov;
 • zníženie úrovne elektromagnetického žiarenia, ktorý má škodlivé účinky na živé organizmy;
 • konečne doba návratnosti zariadenie nie je dlhšia ako dva mesiace.

Aplikácie Elektrina Saving Box

Avšak, názory o Európskom podnikateľov, electromanometer ideálny pre univerzálne použitie: kancelárske budovy, obchody, stravovacie zariadenia, fitness centrá, salóny krásy, garáží a iných podnikov, kde sa náklady na výrobu elektriny je jedným z hlavných dôvodov pre zvýšenie nákladov. Na konci, pri správnej údržbe, elektrina Saving Box, môžete ušetriť 25% až 50% na účty.

Cena tohto zariadenia

Aby sa obmedzilo sa od machinácií podvodníkov a nedošlo k pádu k úplnému rozvodu kúpiť úsporné elektriny energiu Úspora Box výhradne na oficiálnych internetových stránkach:

Ako Elektrina úsporu Box s rukami?

Po prvé, že zbierať elektriny Saving Box doma pre neskúsených používateľov, nie je tak jednoduché. Z tohto dôvodu, dáme vám dve inštrukcie na ako robiť podobné zariadenie buď s rukami nad hlavou, alebo s pomocou vonkajšej pomoci. V oboch prípadoch bude cena hotového výrobku bude niekoľkonásobne nižšia v porovnaní so sumou, ktorú žiadam predávajúcim pôvodného zariadenia.

pokyn č 1

Špeciálna cena !!!. Kliknite na tlačidlo a uvidíte !!!

1. Ak máte zručnosti na vytváranie elektrických systémov a skúsenosti s spájkovačkou, potom použite vzor:

Kde:
FU – poistka, 5A,
C1 – kondenzátor na 400V,
C2 – kondenzátor na 25 V,
C3 – kondenzátor 1,3 V, diódový mostík
D1-D4 ;.
λ – LED diódy, ktoré sú spojené prostredníctvom predradníky

2. Zhromaždené náboj môže byť nastavený do vhodnej veľkosti plášťa starého zdroja.

Odhad nákladov komponentov – 200-300 ….

pokyn č 2

 1. Uložiť predchádzajúci obrázok sa nazýva “Scheme elektriny Saving Box” v počítači.
 2. Vytiahnite potlačený obrázok master špecializovanú predajňu a objednajte si elektrický náboj v súlade so svojím príkladom.
 3. Vložiť hotového výrobku v prípade akéhokoľvek napájania, ktorý má veľkosť, ktorú potrebujete.
 4. OL>
  Špeciálna cena !!!. Kliknite na tlačidlo a uvidíte !!!

  Celkové náklady na komponentov spolu s služieb kvalifikovaného 800-1000 RUB Stojí to za to na vás. Odporúčame nestrácať čas a objednať produkt na webových stránkach výrobcu:

  názory PowerSaver Electricity Saving Box Elektrina: rozvod, alebo to naozaj funguje

  ?

  Špecialisti

  Valeriy Artemov – Elektrik (Samara)

  Raz som musel kúpiť elektriny Saving Box uspokojiť ich profesionálnej zvedavosť. Ukázalo sa, že ekonomizér zvláda s jeho mandátom funkcie: k zníženiu spotreby elektrickej energie premenou jalovej energie do aktívnej. Teraz robím tento druh zariadenia a zarábať nejaké peniaze.

  Eugene Zhuk, výkonný riaditeľ stavebnej firmy (Podolsk)

  V poslednej dobe sa väčšina našich zákazníkov sa nás opýtať na inštaláciu Electromechanické v procese budovania a opravách v predvolenom nastavení. Samozrejme, máme často reagovať na potreby trhu, preto sme starostlivo študovali v súčasnej dobe k dispozícii vzorky. Najlepšie zariadenia z hľadiska kvality a produktivity, bola elektrina Saving Box. Plus, je to legálne, čo možno povedať o konkurencia.

  V súhrne: 1 mesiac prevádzky ekonomizéra v dvoch predmetoch našich objektov – trojizbových bytov, ktorý je domovom pre celkom 8 osôb, úspora predstavovala presne 3 758 RUB. V priemere 1 879 RUB na obytný priestor.

  Alexey Kosenko – učiteľ fyziky (Volgograd)

  Úsporné energie Elektrina Saving Box – celkom slušné zariadenie, ktoré účinne eliminuje prepätia a znižuje stratu energie, keď odpor. Mám však pochybnosti o výsledkoch úspor, ktorý deklaruje výrobca zariadení. Nehovorím, že sa jednalo o rozvod, ale nie 50% nemožno považovať. V praxi sa dostanete asi 35%, a v niektorých prípadoch 40%. Avšak, pre peniaze! – perfektný výsledok

  Názory zákazníkov elektriny Saving Box

  Dmitry Pereverzev – Pracujem ako manažér v jednej z Coworking centier v hlavnom meste. Spoločnosť na pobyt na vode, bolo potrebné spravodlivo na skládku na začiatku. Ale pracovať so stratou, a to aj prvýkrát, nemohli sme si to dovoliť. Takže som musel nájsť netradičné metódy a nástroje optimalizácie nákladov. Je to v skutočnosti nás viedli k elektrine Saving Box.

  Výhody:

  Po šiestich mesiacoch, 4 prístroje používané na 370 m2, nám asi 50000 …. zachránil to napriek skutočnosti, že ich celková hodnota predstavovala asi 6. Tak raz, ktoré investovali do energeticky úsporných technológií nie je väčšia ako …., za rok budete môcť znížiť náklady na elektrinu až o 100 tisíc ….

  Nevýhody:

  Ekonomická Elektrická energia Saving Box plne ospravedlňuje jeho meno, ale má jednu nevýhodu – zariadenie pripojené k sieti drzo okupuje druhú drážku v zásuvke. Teda dať vedľa kanvica stále deje, ale o napájanie z tlačiarne alebo nabíjanie z notebooku môžete zabudnúť. Preto odporúčam získať rozbočovač USB.

  Elena Zavgorodniy –

  Naša rodina býva v starom panelovom dome, kde kabeláž nezmenila od roku 1970. V skutočnosti nakupujú elektrinu Saving Box skôr bol kvôli neukladá a normalizácie v sieti. Pokiaľ má skoré zapnúť práčku spolu s kanvicou nebolo možné, teraz je problém vyriešený. Poklesy napätia v minulosti, a náklady na bývanie a komunálne služby sa znížila o 20%.

  Olga Nesterenko – (Saint-Petersburg)

  Pravda je, že kvôli rozdielne názory on-line na dlhú dobu pochybovali: či sa dostať mi elektriny Saving Box alebo odložiť nákup do budúcnosti. Po dlhú dobu, ale moja trpezlivosť nie je dosť, a nakoniec som sa rozhodol. Objednal som si prístroj na oficiálnych stránkach výrobcu, manažéri boli zdvorilí a odborne zdatných ľudí. Vyzývam spomínané číslo držal diaľkové konzultácie. Pýtal sa na zábery z obytného priestoru a počtu spotrebičov. Na konci, pričom jedno zariadenie sa dosť. Všeobecne platí, že služby na najvyššej úrovni!

  Použiť úsporný po dobu dlhšiu ako dva týždne, účty ešte prísť, ale žiarovky sú oveľa jasnejšie topánok, a čím rýchlejšie kotol na ohrev vody.

  Záver Elektrina Saving Box

  Po analýze názory odborníkov a spätnej väzby od zákazníkov, mali by ste uviesť skutočnosť, že žiadny rozvod tu a nepáchne. Elektrina Saving Box naozaj funguje, takže bez práce armádu internetových skeptikov.

  Okrem toho, ak máte stále pochybnosti o účinnosti ekonomizéra, pokúste sa im využiť Saksa zľavu na oficiálnych internetových stránkach:

About Paulína Turošíká 280 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.