GetSize – oficiálne miesto, kúpiť hneď, recenzie, cena

GetSize - oficiálne miesto, kúpiť hneď, recenzie, cena

Na Getsize negatívna spätná väzba je v sieti, rovnako ako pozitívne. Ale ľudia často hovoria, že toto je jedinečný stroj a gél pre zväčšenie penisu. Vďaka inovatívnej patentovanej techniky, sa zvyšuje a vytrvalosť, a upravuje veľkosť penisu.

Vysoko účinná sada platné spoľahlivá a rýchla. Výsledkom použitia tohto kitu zmení veľkosť penisu vo veľkom, a tiež silnejší erekcie, ďalej zvyšuje citlivosť.

Negatívne hodnotenia “Getsize”

Michael, 43 rokov: Uvedomil som si Getsize rozvod, keď som dostal balíček a rozbalili domu. V sete ako prvý, nebolo návod, ako používať simulátor s gélom. Po druhé, materiál simulátor

nekvalitné. A za tretie, s najväčšou pravdepodobnosťou kúpil

falzifikát, pretože som si objednal to z oficiálneho webu, ako to dopadlo.

Rostislav, 31 rokov: Musím povedať, nie celkom 100%. Čakal som, že pevnejšie zvýšenie veľkosti, a výsledkom bolo minimálne výsledok. Pochopiť, že účinok závisí na individuálnych vlastnostiach organizmu, ale trochu stále sklamaný.

Kde a ako nakupovať “Getsize”

Predám sadu Getsize ľahké a jednoduché, podať žiadosť na oficiálnych stránkach dodávateľa. Ďalej bude špecialista kontaktovať a musí potvrdenie objednávky. Teraz predáva je úplne dôverné.

Pre nastavenie môže o niekoľko dní neskôr na pošte. Advance nevyžaduje platbu vopred. K platu musí byť vykonané po obdržaní v ruke.

Popis Getsize

GetSize & nbsp; je unikátny kit, ktorý zahŕňa simulátor, a gél pre zväčšenie penisu. Vytvorený na základe osobitných štúdiách s populárnou porno hercami. Tieto štúdie ukázali, že použitie špeciálnych masážnych techník pomáha napraviť veľkosť penisu. Exkluzívna technológia stimulujú krvné cievy, regulovať krvný obeh v tkanivách penisu, v dôsledku svojej dĺžky sa zvyšuje. Navyše obnovená a styk.

Vyvážený gél mužnosti zahŕňa nasledujúce aktívne zložky:

 • polyglykolu 400 – otepľovanie, upokojujúci účinok. Zaisťuje presný dopad point, ktoré prispievajú k zväčšeniu penisu.
 • alantoín. – zabraňuje predčasnej ejakulácie, pozitívny vplyv na vytrvalosť počas intimity
 • Aralia Manchu -. Zvyšuje cievny tonus, posilňuje erektilnej funkcie a zvyšuje citlivosť
 • Tribulus -. Stimuluje metabolické procesy v kavernózna tkanive a zvyšuje libido a aj testosterón produkcie
 • olej lieska -. Protizápalový účinok, prevencia prostaty
 • Panax Radix – je erekcia silnejšia, aktivuje krvný tok

  LI>

.

Princíp fungovania a ako používať Getsize

Getsize tréner naraz a zvyšuje veľkosť penisu a zvyšuje úroveň zábavy. Vývoj s preukázanou účinnosťou robí sex väčšie svetlé, intenzívne a dlhotrvajúce. S len dva alebo tri prístupy za týždeň je pretrvávajúce a výraznému účinku.

tréner a gél pre zvýšenie účinku vzájomne dopĺňajú. Špeciálny rebrovaný povrch prístroja účinne masírovať oblasti penisu, ktoré ruky nedosahujú. Vizuálne vylepšenia penis je poskytovaná masáž špeciálnym členom sekcie. Výsledkom je lepší krvný obeh a mužstvo sa stáva väčšou, už po prvom ošetrení.

Navyše sada vykonáva nasledujúce funkcie:

 1. Zvyšuje odolnosť.
 2. umocňuje zážitok.
 3. Chráni pred predčasnou ejakuláciou.
 4. Prevencia zápalu prostaty.
 5. Zabraňuje erektilnej dysfunkcie.
 6. OL>

  Ako používať gél k zvýšeniu mužnosti, a tréner, je uvedené v návode. Kontraindikácie :. Individuálne intolerancie ku kompozícii

  Realitné názory o “Getsize”

  Kosťa, 44 rokov: Čítal som o Getsize skutočných názorov, všetci boli spokojní, takže nie je pochýb o tom, navyše sa rozhodol kúpiť nový produkt. A zostala na 100% spokojní s akčným súpravy. Robiť člen masívnejšie, a pocit zaujímavé.

  Yaroslav, 39 rokov: Tento simulátor a gél na zvýšenie nielen som rád, ale moja žena, pretože sa cíti skvelý výsledok. Naozajstný skvost! Rozvoj efektívnej a funguje perfektne.

  Ako objednať produkt?

  1 Nechať aplikácie na webových stránkach
  2. Ak chcete čakať obsluhy volania Sims 3 očakávajú, dodávky
  4. Platiť balíček pri príjme pošty alebo kuriérskou

About Paulína Turošíká 280 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.