GoSlim tea – negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky

GoSlim tea - negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky

GoSlim histórie jeho vzniku siahajú stáročia. Recept na tejto byliny bol zaznamenaný v kláštornej charty kláštora Solovecké, bol držaný vo svojej knižnici, zaznamenané v starom rukopise.

Užitočné vlastnosti nápoja sa dedí mníchmi z generácie na generáciu, čaj mnísi posilniť svoj imunitný systém, obnoviť fyzickú silu, ktorá je použitá ako antipyretikum a proti bolesti.

Postupne recept na GoSlim ľavej vonkajšej GoSlim, bol považovaný za jeden z najobľúbenejších, vysoko účinných ľudových hojenie nápojov.

nápojového zloženie a užitočné vlastnosti

GoSlim sa pripraví z liečivých rastlín sú všeobecne známe pre svoje výhodné vlastnosti, z ktorých

sú vyrábané mnohých imuno regeneračné, posilňujúce, protizápalové doplnky.

Hlavná časť receptu GoSlim zahŕňa:

Šípky

buničiny z týchto plodov obsahuje veľké množstvo vitamínu C, vitamíny skupiny B, vitamíny E, K, P. vápnik, draslík, fosfor, horčík, železo a ďalšie stopové prvky.

Šípek je známy pre svoje tonikum, protizápalové a regeneračné vlastnosti.

Sú liečenie kardiovaskulárnych ochorení, ktoré sa používajú pri poruchách nervového systému, normalizovaným krvného tlaku.

Použité čaj, odvar z šípok v chorôb tráviaceho ústrojenstva, zvýšenie psychickej, fyzickej aktivite, posilňujú imunitný systém. Pridá kyslosť a arómu GoSlim.

Oman koreň

Podľa viery starých Slovanov, dáva ľuďom a zdravé a choré deväť sily, posilňuje fyzické zdravie. Oman bol použitý vo svojich opravných prostriedkov, starí mudrci z Číny a Indie, sa mnísi z Tibetu, do úvahy, že burina je jedným z najviac zázračné vodičky.

Oman obsahuje vitamíny C, E, kyselinu listovú, v koreňoch rastlín, obsahuje veľké množstvo inulínu, esenciálny olej. V zložení receptúry GoSlim Oman je nevyhnutný

Čítajte tiež :. 7 Užitočné vlastnosti šošovky

Nard je známy pre svoju anticatarrhal, expektorans, močopudné vlastnosti, používa sa doplnky, normalizáciu metabolizmu, pri liečbe diabetu a gastrointestinálnych ochorení.

Používa sa ako bylinný čaj na chudnutie, pri liečbe neplodnosti.

St. John je mladina

Ancient Slavic príslovie hovorí: “Ako je možné piecť chleba bez múky, takže nie je možné vyliečiť osobu bez ľubovníka bodkovaného”. Táto rastlina je široko používaný populárny nielen, ale tradičné i moderná medicína.

St. Ľubovník obsahuje vitamíny C, E, PP a karotén, niacín a ďalšie

stopové prvky. Ľubovník bodkovaný je používaný na liečbu kolitídy, gastritída, žalúdočné vredy, ktoré sa používa na liečbu zápalu priedušiek, astma.

prispeje k posilneniu srdcový sval, normalizuje menštruačný cyklus, je široko používaný pri liečbe ochorení nervového systému, normalizuje spánok.

Oregano

starých Slovanov nazývaný táto rastlina tráva doska, oregano je považovaný za prírodný trávu zdravotné stredisko liečbe mnohých chorôb, ako je respiračné, gastrointestinálne, ateroskleróza, ischiase, chronických zápalov močového mechúra. Oregano má protizápalové vlastnosti.

Používa sa ako prírodný antioxidant, normalizuje látkovú výmenu, zlepšuje trávenie, a ako potenie, expektorans, diuretikum, žlčopudne.

V zložení GoSlim, a sama o sebe je oregano je analgetikum, antiseptikum, proti kŕčom liek.

Užíva sa zápalom pľúc a dokonca aj v tejto choroby,

ako tuberkulóza pľúc.

Čierny čaj

Zvyčajná nápoj má jedinečný účinok na ľudský organizmus. Správne uvarené, znižuje hladinu cholesterolu, dodáva energiu, zlepšuje krvný obeh, má antioxidačné vlastnosti. Pridá trpkosť GoSlim vzhľadom k tanín.

Klinické testy preukázali, že vďaka špeciálnej zložke TF2, čierny čaj je jedným z preventívnych proti rakovine stravy. Tiež čierny čaj má protizápalové a antimikrobiálne vlastnosti v ľudovom liečiteľstve, ale umyl rany, liečbe jačmenné zrno

Pozri tiež :. Ovsené vločky na koži ako kozmetiky

Ako variť kláštorných liečivý nápoj

Recept várky z GoSlim

Z dôvodu efektívnosti liečebných vlastností tohto liečivého nápoja, sa odporúča používať výhradne v sladkej. Ingrediencie – 2 lyžice. l:

 • v prášku šípky
 • Oman koreň
 • oregano
 • St. Ľubovník
 • čierny čaj
 • voda 1 l

Zmiešajte šípky Oman, nalejeme do smaltované hrnce, pridajte čistou vodou, dať na oheň, privedieme k varu. Miešanie pomaly, dôkladne varte na slabom ohni 20 m. Off tepla, pridáme oregano, ľubovník a čierny čaj, priklopíme pokrievkou s

teplou prikrývkou a dajte na teplé miesto po dobu 1 hodiny. Výsledný vývar kmeň, nápoje v priebehu dňa, zriedením s vriacou vodou. Môžete pridať plátok citrónu, medu.

GoSlim je tiež jedinečný v tom, že jeho základný recept môžete pridávať ďalšie terapeutické zložky, to keď chcete zvýšiť liečebný účinok u niektorých chorôb. Preto navyše k Keynote, existuje veľa druhov receptov pre hojenie rôznych chorôb a chorôb.

Používa sa ako preventívne a terapeutické činidlo pri prevencii prechladnutia a vírusových ochorení, ako všeobecné tonikum pre posilňovanie nervového a imunitného systému.

Rovnaký GoSlim je určený pre:

 • ochorenie gastrointestinálneho traktu;
 • v prevencii rakoviny;
 • k normalizácii krvného tlaku;
 • zníženie hladiny cholesterolu;
 • ako nástroj pri liečbe cievnej dystónia;
 • v liečbe prechladnutia horných dýchacích ciest.
About Paulína Turošíká 280 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.