Peruvian Maca – názory, cena, kde kúpiť, pôvodné, alebo je to stojí za to?

vytvrdzovania impotencia je možné pomocou konzervatívnej liečby a je dobre známe, vedecký fakt. Veľa pacientov radšej používať doplnky pre ich nízku toxicitu a rozumné ceny. Popular Bud z ED je peruánskej Maca.

Účinná látka je extrakt z odnoží rovnakých rastlín. Aj vo vzorci obsahuje zinok a iné mikroelementy nevyhnutné pre udržanie mužské zdravie.

Môže BAD Peruvian Maca kúpiť v lekárni? Dnes v ústavnej lekárni prášku nie je určená na predaj. Je možné objednať na oficiálnych stránkach výrobcu (predpis nie je podmienkou). Ceny za rozsah balíčka od 1000 do 1300 ….

Čo je to?

peruánskej Maca (Lepidium meyenii) je rastlina, vzťahujúce sa k rodine kapusta. Rastie na náhornej plošine Bolívii, severozápadnej Argentíne av celom Peru. Vzhľad Lepidium meyenii na fotke je znázornené na ľavej strane.

rastlina je široko používaný vo farmaceutickom a potravinárskom priemysle. Tam je legenda, že starí Indovia používali koreň peruánskych maku pre liečbu prechladnutia. Závod sa stal predmetom mnohých štúdií. Jej sušené korene boli použité aj pri výrobe športovej výživy.

Skúmajme dodatok. Tak, peruánskej Maca sa skladá z:

  • Zinok.
  • Selén.
  • Korene Lepidium meyenii.
  • maltóza, maltodextrín a celulóza (pomocné látky).

zinok a selén sú živiny, ktoré sú nevyhnutné pre normálne fungovanie erekcie žľazy a urogenitálny systém všeobecne. Tiež zinok je dôležitý pre spermatogenézu a syntézu testosterónu.

Hlavnou zložkou (odnože ISEA) pozostáva z alkaloidov a amidov mastných kyselín. Aký je terapeutický efekt je účinná látka? Podľa návodu, BAD pomáha:

  1. Ak chcete obnoviť erekcie. Aktívne zložky zlepšenie funkcie erekcie a krvný obeh v oblasti panvy, a tiež stimulačný účinok na centrálny nervový systém. Z tohto dôvodu, krv prúdi do cavernosa penisu. Bolo tiež popísané, že alkaloidy zvyšujú relaxačný účinok oxidu dusnatého. Čo dáva? Vzhľadom k tejto expozícii, dochádza k postupnému hromadeniu cGMP v corpus telies, hladký sval štruktúra lepšie hodí pre relaxáciu a žilovej krvi aktívne prúdi do pohlavný orgán.
  2. Ak chcete zvýšiť hladinu testosterónu a libida.
  3. Ak chcete zlepšiť kvalitu spermií. Tento terapeutický účinok je v dôsledku prítomnosti zinku v dodatku.
  4. Ak chcete zlepšiť výkon. Alkaloidy a mastné kyseliny obsiahnuté v doplnkoch, pôsobí ako silné rastlinné adaptogény. Stimuláciou CNS, človek cíti príval sily.

Nový článok: Steamin:?. BAD pre potencie u mužov, ako sa

Okrem toho peruánskej Maca je ideálny pre športovcov, jeho účinné látky zvyšujú odolnosť

Návod na použitie lieku

V niektorých prípadoch je vhodné doplnenie? V návode na použitie je uvedené, že primárna indikáciou je erektilnej dysfunkcie. Výrobca tvrdí, že suplementy budú účinné aj v prípade, že účinnosť sa znížila v dôsledku organických porúch.

Medzi indikácie pre použitie, môžete prideliť znížené libido, zníženú hladinu testosterónu v krvi, predčasnú ejakuláciu. Lekári hovoria, že užívanie doplnkov bude odôvodnené počas mužskej menopauze (androgénnej pauzy).

Ako ju používať? V manuáli je povedané, že doplnky stravy je treba zmiešať s džúsom alebo čistenej vody. Štandardná dávka je 5-15 gramov. Vykonať potrebné prostriedky s väčším počtom 1-2 krát denne. Dĺžka liečby je 2-4 týždne.

.

Kontraindikácie a nežiaduce účinky

Každá liek na impotenciu má svoje kontraindikácie.

Peruvian Maca keď je jedinečná svojho druhu Bud, ale má tiež určité obmedzenia používať.

Lekári neodporúčajú používanie doplnkov pre ľudí, ktorí majú precitlivenosť na zložiek obsiahnutých v jeho zložení. Relatívna kontraindikácie patrí akútna patológiu kardiovaskulárneho systému.

Vedľajšie účinky pri používaní nedochádza doplnky. Avšak, v prípade predávkovania alebo v prítomnosti precitlivenosti na účinné látky, môže byť komplikácie, ako je nespavosť, nadúvanie, alergická reakcia s.

Ženy tvoria BAD je to možné, ale musíte vziať do úvahy, že kvôli jeho funkciou nebude mať významný vplyv na ženské libido.

Vlastnosti a výskum

V názoroch často môžete vidieť otázku, robí alkohol na efektivite peruánskeho peruánskej Maca? Len som chcel ukázať, že alkohol má normálnu prácu s týmto potravinového doplnku.

Nový článok: penis zmäkne pri sexe, prečo, a čo robiť

Avšak, etanol vedie k zníženiu terapeutické účinky takmer všetkých prostriedkov impotencia, od selektívnych inhibítorov PDE-5, a končiac doplnky rastlinného pôvodu? .

Teraz musíme uvažovať o mýtus, že peruánske Maca nemohli byť prijaté na starobu. Samozrejme, že nie je. Naopak -. BAD byť užitočná pre pacientov vo veku 65 rokov

Napriek tomu je potrebné uviesť, že peruánskej Maca je v kombinácii s inými liekmi a prírodne žiadne lieky syntetického pôvodu. Navyše, to znamená, že môže mať ľudí, ktorí používajú pilulky vysoký krvný tlak alebo lieky znižujúce hladinu glukózy.

Lepidium meyenii je rastlina, ktorá má celý rad liečebných účinkov. Z tohto dôvodu sa stala predmetom početných klinických štúdií. Každá liečebná dopad bol považovaný za obzvlášť vedci. Pre prehľadnosť sme demonštrovať štúdie v tabuľke.

Action.Proof.Is za afrodiziakum, má pozitívny vplyv na erection.Proven podľa štúdie Gonzales (2001) .Shortens pauzy medzi činy pohlavného styku, zlepšenie funkcie erekcie stabilizuje hormonálnej abbandonano štúdie Gonzales (2001) a systematickú kontrolou Byung-Cheul Shi (2010) nesie názov účinky proti rakovine, bráni cancer.Refuted.Increases hladinu testosterónu. Dokazuje to štúdia Gonzales (2001) .Eliminates problémy s močením u mužov, ktorí trpia prostatitis.Proven, ale štúdie sa uskutočnili len na rats.Improves spermií quality.Proven štúdiom Gonzales (2001).
Ale v systematickom prehľade Byung-Cheul Shi (2010) bolo navrhnuté, že expozícia na spermie je zanedbateľná.

názory, výhody a nevýhody

Každá spätná väzba muži o dodatku Peruvian Maca? Väčšinou pozitívne komentáre. Muži hovoria, že po začatí liečby pocítil silu, erekcie bola stabilná, došlo k sexuálnej túžby.

Nový článok: príčinou impotencia na 30 rokov:?, Čo má robiť a ako sa lieči muža

Negatívne komentáre sú tiež prítomné. Niektorí pacienti tvrdia, že po vypití necítil Bud terapeutické účinky.

Možno, že negatívne názory vzhľadom na to, že muži narazil falzifikát. Dôrazne sa odporúča objednávať originálne peruánskej Maca od oficiálneho výrobcu. Falzifikáty sú nielen nepomôže, ale ublíženia na zdraví.

Benefits.Disadvantages.Helps nielen obnoviť účinnosť, ale aj predĺžiť pohlavný styk, zlepšenie funkcie erekcie, eliminovať dysuric poruchy v prostatitis.Begins konať nie skôr ako po 1-3 dňoch admission.No toxicity na liver.Cannot byť použité v prítomnosť akútnych patologických stavov kardiovaskulárneho system.Is oveľa lacnejšie syntetická impotencia drugs.The účinok po ošetrení sa udržuje po dobu 6-12 months.Normal prácu s alcohol.Normal kompatibilný so všetkými liekmi.

About Paulína Turošíká 280 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.