Silane Guard – tekuté sklo, recenzie, komentáre, cena, ako to funguje?

Silan Guard U> je kozmetický pre udržiavanie karosérie. Vytvára ochranný film, ktorý odpudzuje vodu a nečistoty, chráni pred agresívnymi faktormi životného prostredia, drobné praskliny a škrabance a zároveň dodáva vozidlu svetlú Shine.

Silan Guard – je vyrobená v Japonsku a má vysokú kvalitu. Výrobca firma Willson Co. LTD viac ako pol storočia, zaoberajúca sa výrobou autokozmetiky a auto chemikálie.

Silan Guard zachováva farbu auto bohaté a živé, odstraňuje drobné závady a chráni telo po dlhú dobu.

, ale majte na pamäti, že existujú webové stránky, originál tu, a tam sú falošné kópie pôvodného miesta. Najagresívnejší sú reklamné falzifikáty, majte na pamäti pri nákupe.

Po zakúpení vozidla každý človek chce, tak dlho, ako si môžete udržať vo forme, v akej bol zakúpený, je dobré pracovnej časti, tichý chod, dobrý systém a elegantný vzhľad. Moderné chémie môže ľahko vytvoriť tento sen skutočnosťou. Okrem toho, jedinečný pre autá vám umožní vrátiť pôvodnú podobu aj použité a “ostrieľaní” stroja. Obsahuje telo za účelom pomoci rôznych leštidla a ochranných prostriedkov. V závislosti od zloženia zahŕňajú:

 • Brúsne.
 • Wax.
 • Syntetický.

Každý z nich má svoje výhody a nevýhody. Abrazívne dokonale osvieži telo, ale odstránenie vrstvy laku. Wax dáva veľkú Shine, ale držať na povrch celkom dosť. Syntetický vhodný pre dlhodobé užívanie, ale účinne aplikovať sám je takmer nemožné.

Obsah

Vodné sklo Silan Guard pre automobily

skvelým riešením pre motoristov, bolo zloženie silanu stráže. To je jeden z najznámejších ochranných leští vo svete kozmetiky. Silan vyrába japonská spoločnosť Willson, ktorá predáva chemikálie pre viac ako päťdesiat rokov. Tento poľský patria syntetické keramických povlakov, ktorý je vyrobený na báze kremíka. Avšak vlastnosti Silan stráže stále líšia od vlastností týchto kompozícií na trhu, a to predovšetkým tým, jednoduchosť použitia, ktoré nemôžu chváliť svojimi kolegami. Tento povlak víťazstvo a jeho výkon v prednej časti všetkých leštidla na trhu k dispozícii. Jedinečnosť tekutého skla je, že:

 • nepoškodzuje telo.
 • Poskytuje Shine.
 • Chráni po dlhú dobu.
 • Skryje nedostatky.
 • Môže byť aplikovaný na telo samostatne.

Táto kompozícia je jednou zo súčastí. Jedna fľaša je dosť pre niekoľko áut, alebo povrchových vrstiev. Po použití vám rok si starosti zadnej časti vozidla. To bude vyzerať nový zatiaľ čo udrží lesk, lesk a hladký povrch. Vosk nie je zmytí pri návšteve umývačku a chráni puzdro pred agresívnymi chemikáliami.

Čo je určený silán strážnika?

Menšie poškodenie objaviť na tele je: vetiev, obrubníky, prechádzajúci ľudia, ďalšie vozidlá zanechať stopy na stroji na poťahovanie. Tieto škrabance môžu byť významné, alebo nie zjavný voľným okom, ale postupne hromadí a Mar vzhľad stroja. Tieto praskliny zbierať špinu, že zachytí vodu a sneh a vozidlo začne slabnúť, a kov sa objaví mikrokeratom procesy. Ako sa zbaviť všetkého a chráni stroj, je potrebné používať silánom stráž. To je obzvlášť dôležité použiť nástroje pre vozidlá v oblasti s vysokým rizikom:

 • Práca v zlých poveternostných podmienok.
 • ovládané na ťažkých, úzkych alebo bez spevnených komunikácií.

Pomôže predstaviť auto v najpriaznivejšom svetle Silan Guard, a tie, pre ktoré je ukazovateľom prestíže v prípade, že dôležitú prácu alebo stretnutie s klientmi, rovnako ako tí, ktorí sa stavajú autá na predaj.

WILLSON sklo Silan Guard kompozície

V zložení silanu stráže má niekoľko dôležitých zložiek. Ale základom tekutého skla je oxid kremičitý a kremičitany. Okrem toho je ďalší zlúčenina kremíka a vodíka. – silan

 • Silan. Zaisťuje priľnavosť puzdra a krytu. Dáva povlak schopnosť odpudzovať vodu. Vytvorí organický polymérny film. Umožňuje jednoduché a aplikácie materiál je plast.
 • oxid kremičitý. Odolné a pevné pripojenie, ktorá sa tvorí na povrchu vozidla filmu. Chráni proti poškodeniu a dodáva lesk.
 • oxid titaničitý. Chrániť povrch stroja z pôsobenia chemických činidiel, napríklad čistiace nástroj pre automobily.

Pre výrobu lesklých náterov Nanotehnologii cez ktorý získať aktívne a veľmi pevné spojenie.

Princíp fungovania Japoncov

Po aplikácii tekutého skla je pevne pripojená k povrchu tela a vytvára silnú ochrannú silikónovú fóliu.

 • Farba je bohatá a svetlé.
 • V priebehu celého roka sa ustáli jeho topánok.
 • Voda a nečistoty nemajú poškodiť nenarodené.
 • poskytuje spoľahlivú ochranu pred agresívnymi faktormi životného prostredia, detergentov.
 • Telo nie je hrdza.
 • poškodenia, škrabance a praskliny, ktoré boli na vozidle pred, stanovtsy nie je viditeľná.

Poľská je vykonané takým spôsobom, že môže byť použitý v niekoľkých vrstvách, ktoré sú oveľa vyššie, než je hrúbka vosku a iných leští. Čím viac sa dať na vrstvách automobilov, tým silnejší bude ochranná a vodu odpudzujúca účinok. Jedno balenie náplní dva až štyri aplikácie. Po opakovanom nanášacie stroj potrebuje vyschnúť dobre.

Výhody použitia Silan Guard

 • uložených v počítači do jedného roka.
 • Jednoduchá aplikácia.
 • Po vytvrdnutí netoxické.
 • Chráni telo.
 • prijateľnú cenu.
 • Dobre známe značky.
 • Vysoko kvalitná.

Návod na používanie Silan Guard

Silan Guard je použitá na čistenie a sušenie vozidlo na dobre vetranom mieste. Poľský rozšíri po celom povrchu tela s hubkou a nechať tvrdnúť po dobu 10-15 minút. Po tomto, pre topánok, utrite handrou. Ak chcete tento tlak nie je nutné, aby nedošlo k poškodeniu povrchu roztaveného filmu.

Polish Silan Guard nepoužívajú pre svetlomety, plastových povrchov, skla, nárazníky. S nimi v kontakte, je potrebné zničiť toto miesto vlhkou handrou. Prostriedok by mal pred mrazom, ako v tomto prípade, poľský stráca svoje vlastnosti. Uchovávať pri teplote nie vyššej ako a štyridsať stupňov a pod nulou.

výrobca úplne postaral majiteľa vozidla. Kompletný s Silan Guard je všetko, čo je potrebné pre spracovanie stroje. Súčasťou balenia sú rukavice na ochranu rúk, hubku pre aplikáciu i na hladenie a hladenie pre utieranie vozidlo po skončení procesu.

Predám Silan Guard cena

Pre objednanie silán stráž na oficiálnych stránkach predajcu výrobkov tu. Predajú kvalitný a originálny výrobok japonskej firmy. V niektorých ďalších miestach tam boli prípady falzifikátov, preto je lepšie neriskovať a využitie dostupných oficiálnych zdrojov. Dodanie v každom konkrétnom mieste, platba pri prevzatí.

About Paulína Turošíká 280 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.