Slim Shape nohavice pre chudnutie – Koľko to bude stáť a ako to funguje?

Slim Shape nohavice pre chudnutie - Koľko to bude stáť a ako to funguje?

Ak chcete byť štíhly a tónovaný ženám pomoc diéty a špeciálnych cvičení, ako aj komplexy domáce ošetrenie. Ale ak čas alebo príležitosť nie je, v kurze sú aj iné spôsoby a zariadenia. Napríklad nohavice chudnutie Slim Shape, ktorý, na rozdiel od Spanx, aby sa postava štíhlejšia nielen vizuálne. Prispievajú k poklesu stehien a brucha, v závislosti od výrobcu.

Vlastnosti preklenúť Slim Shape

Jednou z najčastejších príčin nadváhy a celulitídy je hromadenie tekutiny. Akcia most Slim Shape majú za cieľ vytvorenie sauna efekt a ľahkú masáž. Z tohto dôvodu bude výsledkom ich používanie zlepšuje vzhľad pokožky

problémových oblastí tým, že stimuluje tok lymfy a

krvný obeh. Zvlášť ak budete nosiť tento druh oblečenia na denné jog alebo cvičenie v posilňovni.

Tento dvojaký akcie zaisťuje špeciálny materiál, z ktorého šitého výrobku. Skladá sa z neoprénu, nylonu a polyesteru, vytvára vo vnútri vzduchotesného priestoru. To ohrieva povrch pokožky a spôsobuje, že potné žľazy pracovať niekoľkonásobne produktívnejší. Umožňuje prebytočnú tekutinu začne vystupovať viac. Navyše, tieto krátke nohavice na vonkajšej strane sú úplne vyschnúť, bez toho aby došlo k nepríjemnému zápachu a esteticky nepríjemné pocity.

Pre zvýšenie účinku na kožu pod nohavicami, môžete použiť celulitídy nápravy. Zahriaty povrch telesa sa absorbuje užitočné zložky výrobku, a budú môcť preniknúť hlbšie do vrstiev buniek. A hrboľaté vnútornú výstelku módnych doplnkov “postup” mäkkým masáži.

Podľa výrobcu, na sebe Slim Shape most poskytne:

 • aktivácia metabolických procesov v bunkách.
 • zvyšuje svalový tonus;
 • stimulácia zmiznutia tukového tkaniva;
 • odstránenie toxínov a odstránenie nadbytku soli potom,
 • znížená vzhľad “pomarančovej kôry”;
 • prevencia zníženie tón pokožky a vzhľad strií;
 • nutričné ​​kože brucha a bokov.

Odporúčame, aby ste si prečítali o elektrickom chudnutí masér. Dozviete sa o účinkoch elektrického masážny strojček na telo, kontraindikácie použitia, druhy ručných strojčeky.

A tu je viac o pásový svalovú stimulátor pre chudnutie.

Ako nosiť chudnutie

Hlavnou podmienkou, bez ktorého výkon nohavíc Slim Shape nie je príliš nápadný -mandatory fyzickej aktivity. Vzhľadom k tomu, princíp fungovania prístroja je založený na termické efekt, telo bude musieť prehrejeme cvičenie

alebo gymnastiku. To je jednoducho nosiť oblečenie, ako je tento, a ako schudnúť, je nepravdepodobné, že sa učiť.

Ďalším dôležitým bodom, aby zvážila, výber nohavice Slim Shape je to, že nazivati ​​mať na pravom spodnom prádle. z tejto požiadavky bude závisieť nielen komfort pri nosení výrobku, ale aj podmienku.

Po prvé, je potrebné dávať pozor na bielizeň model. Čipka a malé tangá sú najlepšie ponechať na viac romantické situácie. Pod nohavice pre chudnutie by malo len nosiť šperky z prírodných látok, najlepšie z mäkkej bavlny. A voľba modelu uprednostňovať šortky alebo spodná bielizeň “sovietskom” štýle. To bude chrániť pokožku intímnych partií zo zranenia a odreniny, ale tiež slúži ako prevencia drozd.

Okrem toho,

s veľmi jemnú a citlivú pokožku brucha a stehien pod produktu Slim Shape môžete nosiť tenké bavlnené kraťasy alebo skrátené capris. Budú absorbovať prebytočnú vlhkosť a chráni pred podráždením.

Kontraindikácie Slim Shape

Pre tesné nohavice nebolelo vnútorných orgánov, na sebe nesmie byť dlhší ako dve až tri hodiny denne. A kategoricky nie je nutné nosiť v noci. Okrem toho sa produkt Slim Shape sa nemá používať v priebehu tehotenstva a aspoň v priebehu prvého mesiaca po pôrode. získanie tohto odevu by sa vzdať, ak:

 • patológie srdca a ciev;
 • poruchy obličiek;
 • gynekologické ťažkosti;
 • nestabilný krvný tlak.

Pravidlá pre výber veľkosti

Pre nohavíc chudnutie Slim Shape “pracoval”, je dôležité, aby ich vytiahla. Nemali by “visieť”, alebo naopak príliš štipka pas a nohy. To je ideálna veľkosť výrobku bude zodpovedať parametrom ženy, ktorá ho nosí.

S pomocou špeciálne vybrať Slim Shape nohavice menej, ako je potrebné na posilnenie vplyvu, alebo “keď som schudnúť”, za to nestojí. Nadmerné

utgivna naruší obeh a zahriať panvových orgánov. A namiesto toho, chudnutie zvýši prejavy celulitídy, problém sa objaví “ženské”.

Pri rozhodovaní o produkte, je potrebné merať pás a boky. To je dôležité preto, že ráno na lačný žalúdok a tieto údaje môžu byť veľmi odlišné. Po získaní všetkých potrebných dát, môžete si vybrať nohavice. Presné pokyny o súlade pása a bokov vzhľadom ku krátke nohavice veľkosti Slim Shape možno nájsť na obale alebo na oficiálnych stránkach distribútora.

Tradične najmenší z nich je – S (Európa 42 – 44), a najvyššie – XXXXL (56 – 58).

Náklady na Slim Shape

Najbezpečnejší spôsob, ako kúpiť nohavice na chudnutie z oficiálnych zástupcov. Tým sa zaistí nákup originálneho produktu, ktorý bude mať vlastnosti stanovené výrobcom.

Cena tohto produktu sa pohybuje okolo 1000 $ S plnou balenie obsahuje nielen nohavice Slim Shape, ale aj špeciálne vrecko, centimeter a starostlivosť pokyny pre daný výrobok v Európe jazyka. Všetky tieto formy sadu, takže príplatok za “bonus” komodity by nemala byť vymeraná.

, či je účinok Slim Shape

Lýtkové chudnutie Slim Shape sú určené na zlepšenie parametrov obrázku. Budú dobrým pomocníkom pri návšteve posilňovne alebo pri vykonávaní

špecifických cvičení dopĺňajú vplyv na problémové oblasti. Preto sa hlavný účinok závisí na intenzite cvičenia. Výrobca sa zameriava na skutočnosť, že po dvoch týždňoch zamestnania v nohaviciach páse a hip bude menej ako približne štyri centimetre.

Odporúčať čítanie okolo pása chudnutie pás. Dozviete sa informácie o funkciách na opasok opasok, jeho varianty a pravidlá týkajúce sa používania, účinnosť na chudnutie.

A tu sa dozvedieť viac o vlastné náramok na chudnutie.

Lýtkové chudnutie Slim Shape môže byť alternatívou k športového oblečenia. Nenarušujú pohyb a zvýšenie efektu pravidelných tréningov. Avšak vyžadovať špeciálnu starostlivosť, a majú rad kontraindikácií. Z tohto dôvodu je vyberať ako prostriedok na boj s nadváhou, je lepšie oceniť skutočné prednosti produktu. A pripraviť sa na to, že výsledkom dobré budú musieť pracovať intenzívnejšie.

Užitočné videa Slim Shape

Na nohaviciach na chudnutie, pozri toto video:

Súvisiace články

 • Krém korenie na chudnutie: ako aplikovať, pomôže … Active krém korenie na chudnutie pomáha zbaviť sa celulitídy, zníženie hlasitosti. Tento nástroj môže byť ako červený a čierne korenie. Ako ju aplikovať doma? Čítajte viac
 • Clay na chudnutie: čo je lepšie modrá, čierna pomáha … Different hliny na chudnutie vo svojom vlastnom spôsobom. Čo je lepšie – modrá, čierna, žltá, biela? Predpokladá sa, že žalúdok a ďalších problémových oblastí pomôže recept s horčicou na zábaly, ľahko sa aplikuje na home.Read viac
 • spaľovačov tukov pre chudnutie: najlepšie prírodné …, aby sa nedostala medzi množstvom spaľovačov tukov pre chudnutie stratil nie je ľahké. Existujú prírodné i umelé – kapsule, tablety, nálepky, bomba, etcD. Čo dať prednosť? Čo pracuje pre tvar lepší? Čítajte viac
About Paulína Turošíká 280 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.