Smartwatch A1 – hodinky, recenzie, cena, kde kúpiť, prísady, ako to funguje?

Smartwatch A1 - hodinky, recenzie, cena, kde kúpiť, prísady, ako to funguje?

Dnes dostal ďalšiu kópiu Apple Watch – SmartwatchA1. Táto

kópia inteligentná hodiniek nie je prvý pokus o našich čínskych bratov, aby sa niečo podobné gadget slávnejší značky. Ale nie je to najhoršie. V porovnaní s predchádzajúcou verziou GT 08 – oni stali sa viac moderný a spoľahlivý

.

s návrhom výrobcov sa neobťažoval a len

skopíroval Apple hodinky, ale s viac skromné ​​schopnosti. Súťažiť s pôvodnou, sú v skutočnosti, že náklady. Obchody v Číne cena začína od 9. $ som si kúpil na aliexpress tu.

Zariadenie

Hodinky prišiel balené v roztomilej krabici z dreva. Tento balík nebude hanbiť v nich ešte nikomu.

Vnútri je všetko štandard :. Hodinky v plastovom vrecku, stručná príručka v čínštine a angličtine, a veľmi dlhé USB kábla – micro USB, toľko ako 20 centimetrov

Prípad hodinky je hliník, vlhkosti a prachom, s plastovou zadný kryt, vyrobený vo farbe popruhu. Je vyrobený z mäkkého silikónu, a môžete si vybrať z piatich farebných prevedeniach: biela, čierna, modrá, zelená, červená. Spona bol štandard, a myslím, že v priebehu času môže nosiť von, ale zároveň hodinky sedieť veľmi pevne.

Ponuka multi-jazyk, ruský jazyk. Na rozdiel od predchádzajúcich modelov, preložených celkom dobre.

Rozmery zariadenia – 49 mm * 40 mm * 11mm

.

Hlavné charakteristiky SmartwatchA1

Neočakávajte, že tieto hodiny nejakú super výkon. Rozpočet MTK 6261 CPU, 128 MB RAM a 64 MB internej pamäte, ktorú možno rozšíriť pomocou micro SD. Na žiadosť výrobcu, podporované karty až do veľkosti 32 GB. S 16 GB je nutné pracovať bez problémov.

Displej tu LCD s uhlopriečkou 1,54 a rozlíšením 240 * 240 pixelov. Po obrazovke je pomerne široký rámec. Snímač v týchto hodiniek nie je pochýb, pre hodnotu šlo perfektne. Jas a kontrast dosť. Ale pozorovacie uhly nie sú tak dobré. Aj s malou naklonenia obrazu je úplne skreslený.

Connected hodinky pre chytré telefóny Android a na IOS. Komunikácia s telefónom je cez rozhranie Bluetooth 3.0. Avšak, s nedávnou nebude pre všetky funkcie k dispozícii. Napríklad, nebude môcť ovládať

kameru a nebude k dispozícii messaging. Všeobecne tie funkcie, ktoré vyžadujú plug-in inštaláciu. Na smartphony bežiace na systéme Android si môžete stiahnuť aplikáciu z Obchodu Play, pomocou QR kódu z ponuky hodín.

Ďalším rysom SmartwatchA1 je slot pre SIM kartu. S inštalovaným SIM karte tento prístroj zapne, v akejsi zápästí mini smartphone. Externý reproduktor a mikrofón umožňujú ľahké hovoriť ako bežný mobilný telefón. Môžete tiež prijímať a odosielať správy SMS. Dokonca si môžete ísť on-line, ale s veľmi nízkou rýchlosťou.

Čo môže SmartwatchA1

Bez pripojenia k telefónu sú hodiny s kalendárom, budíkom a tlačidlá kalkulačky, ktoré mikroskopické, takže by mali byť viac zvyknutí. Môžete počúvať hudbu na diaľku z vášho telefónu alebo flash disku.

Vstavaná kamera 0,3 MP umožňuje robiť fotografie s prístrojom. Ale s najväčšou pravdepodobnosťou obrátiť na vás naraz. Kvalita obrazu je dosiahnutá tak, že stratil všetku túžbu zapnutia. Ale pripojenie k telefónu, môžete vzdialene ovládať svoj fotoaparát a dokonca aj výstup hodinového monitora.

spárovaná s mobilný telefón, môžete ich použiť ako slúchadlá s mikrofónom sú tiež na hodinkách bude prijímať SMS správy a rôzne oznámenia. Stále k dispozícii pre zobrazenie volania log a adresáre.

Z “účelnosti” funkciou SmartwatchA1 je semi – automatická krokomer. Veľmi užitočná voľba, ale výsledok nie je príliš presné a musíte ju zapnúť a vypnúť ručne. Monitorovanie spánku funguje skôr ako časovač. Zaspávanie je potrebné zahrnúť aj prebudenie off. Definícia fáz spánku, samozrejme, nie nie. Môžete tiež prispôsobiť pripomenutie aktivitu. Sledovať neberú do úvahy, či ste v pohybe, alebo nie, a práve vysiela signál po určitú dobu.

Autonomy.

Jedzte SmartwatchA1 kapacitu batérie 380 mAh. Konečný stav nabitia od 1 do 2 hodín. V pohotovostnom režime môže poskytnúť až 7 pracovných dní, a asi 2 dni pri použití

s ​​smartphone.

Nakoniec

SmartwatchA1 mnoho podobného pre svoju podobnosť s gadget z “Apple” značku. Veľké množstvo funkcií a nízku cenu. V tejto cenovej kategórii, konkurenti nemajú takmer žiadny A1. Okrem toho, že DZ09. Prieskum na týchto čipových hodiniek možno nájsť tu.

About Paulína Turošíká 280 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.