Smartwatch V8 – hodinky, recenzie, cena, kde kúpiť, prísady, ako to funguje?

Smartwatch V8 - hodinky, recenzie, cena, kde kúpiť, prísady, ako to funguje?
Smartwatch V8 - hodinky, recenzie, cena, kde kúpiť, prísady, ako to funguje?

Niekto nápad formáte čipové hodinky zdá zbytočné, niekoho, bez

Smartwatch V8

toho, aby tieto veci už nemôže žiť. Nedávno som písal o tom, že pre mňa osobne nie je žiadny zmysel z fitness náramku, ale tam bolo veľa ľudí, že tieto gadgets pomôcť. Všeobecne možno povedať, že je čas na nový preskúmanie trhu inteligentných hodiniek, v skutočnosti 2018

priniesol mnoho zaujímavých nových funkcií.

& nbsp;

Ako užitočné Smartwatch V8?

Po prvé sa jedná o hodiny a môžete vidieť celú dobu. Po druhé, sú zavádzajúce oznámenia “tranaut” všetku svoju činnosť cez GPS, sledovanie stavu, s kvalitou spánku, umožňujú platiť za tovar cez NFC, podporu natívnych aplikácií a sú vybavené hlasovými asistentmi, niektoré z nich môžu byť použité ako telefón bez telefónu samotnej.

Ako sa líši od fitness náramky?

Ak všetko zjednodušiť primitívne, potom najjednoduchšie náramkov možno zobraziť iba čas (a potom nebude mať obrazovku), oznámenia (bez podrobností, v podobe ikon) a sledovať aktivitu a spánok. No, hodinky majú veľké dotykové obrazovky, plné operačné systémy, podpora aplikácií tretích strán, zobrazenie správy a fotografie celku, sú často vybavené GPS, NFC a niekedy dokonca aj sloty pre SIM karty.

Stručne povedané, náramky “tranaut” prechádzky a cvičenia, šikovný hodinky je multifunkčný nosenie zápästia gadget.

Avšak, ako sa často stáva, že formáty začnú miešať. Pamätám si, ako kedysi bolo možné jasne rozlíšiť medzi smartphonom a komunikátorom, potom pojem blended in a prežil termín “smartphone”. Niektoré zariadenia sú nositeľné ťažké priradiť k určitému typu. Napríklad, fitness náramok s veľkým displejom a jeho OS, s minimálnym počtom dostupných aplikácií, bez GPS a NFC. – ale stále funkčných konvenčných mikro náramky

Ako si vybrať Smartwatch V8?

Po prvé, definovať platformu. Teraz existujú štyri:

  • watchos: operačný systém od Apple pre Apple Watch s šikovný fitness aplikácie a pokročilé sledovanie zdravotného stavu, umožňuje watch pracovať samostatne bez telefónu
  • .

  • Nosiť OS: OS od spoločnosti Google, ktorá bola predtým s názvom Android Wear. Mnoho aplikácií, hlasová asistentka, bezdrôtové platenia, práca v režime offline.
  • TizenOS: použité smartwatches Samsung má krásny dizajn, je podporovaná vlastným platobného systému Pay Samsung. Mínus

    niekoľko aplikácií.

  • Fitbit :. Proprietárnu OS, aplikácií, drobné, platobný systém, Pay Fitbit (funguje v Rusku)
  • Garmin: proprietárne OS, aplikácií, bit, platobný systém Pay Garmin (funguje v Rusku)
READ  Proflex 100 pre kĺby - stanoviská, ceny, kde kúpiť, prísady, ako to funguje?

.

Všetky platformy, s výnimkou “epplovskoy” práca s operačným systémom Android a iOS.

Po druhé, rozhodovať o návrhu (tu sú okrúhle číselníky, sú obdĺžnikové, sú kompaktné gadgets, ktoré nie sú), ďalšie možnosti (ak budete potrebovať hovory, slot pre SIM karty, aká dôležitá je prítomnosť GPS a NFC). Samozrejme, že hodiny podvedený, takže sú drahšie, takže nakoniec to všetko určuje sumu, ktorú ste ochotní dať.

Najlepší súčasný model

Apple Watch 3

Snáď najlepšie chytré hodinky, ktoré si môžete kúpiť ešte dnes. Samozrejme, ak

Smartwatch V8

máte iPhone. Sa príliš nelíši od druhej generácie, okrem toho, že silnejší hardvér, viac húževnatý batérie a LTE podpora v niektorých častiach modelu. Ale pomocou softvéru SIM ESIM, takže v Rusku také úpravy sú k ničomu. Strážiť GPS podpora, odolný proti poveternostným vplyvom (môže byť ponorený až 50 metrov), je vynikajúca účinnosť monitora, spánok, tepovú frekvenciu. Batérie vydržia v priemere o niekoľko dní. Všimnite si tiež obrovskú škálu popruhy pre každý vkus.

LG Watch Style,

Krásna hodiny na základe opotrebenie OS, s ochranou proti vode (IP67) a ľahké čelenkou na kontrolu. Nie NFC, bez GPS, snímač tepovej frekvencie, nie, doba životnosti od batérie (na deň) nie je nijak zvlášť pôsobivá. Ale krásny, jemný, silný (Snapdragon Wear). A relatívne lacná.

LG Watch Šport,

Massive hodinky s väčšou obrazovkou, a čo je dôležitejšie, s vyššou kapacitou batérie, GPS, LTE (na vybraných trhoch), NFC a snímačom tepovej frekvencie na palube.

Fitbit Versa,

Nový model, ktorý práve vyšiel z predaja. Ponúka štvorcový displej, pekný

dizajn, kompaktná veľkosť. Platform – OS Fitbit. K dispozícii je NFC, GB pamäte 2.5 pre ukladanie hudby, snímač pulzu. Kvalitné sledovanie činnosti a školenie (hodinky automaticky definovať začiatok tréningu a typu, trvanie, intenzita, dať individuálne odporúčania). Životnosť na jedno nabitie šťastné až do 3-4 dní. Tiež uviedol, ochrana vody (ponorenie do hĺbky 50 metrov, hodinky môžu plávať a “je dôležité sledovať” cvičenie v bazéne).

READ  Weight Manager na chudnutie - negatívnych komentárov, názorov, ceny, oficiálne webové stránky

Avšak, niekto nájde navrhovať povrchné, a sťažujú na nedostatok GPS. No, výber aplikácie je vzácne, a softvér všeobecne.

Fitbit Ionic,

Predchádzajúci model z Fitbit. V porovnaní s Versa je vybavená menej objemné batérie (2-3 dní) po dobu pomalší, ťažkopádnejšia. A napriek tomu, možno nie najkrajšie, ale je to otázka vkusu.

Samsung Gear Šport,

Advanced hodinky pre aktívny životný štýl. Vyniknúť kvalitné obrazovkou vhodné pre plavcov (automaticky sledovať vaše cvičenie v bazéne), podporu GPS a NFC. Avšak by som rád viac objemný batérie k dispozícii trvá až dva dni.

Samsung Gear S3

Jeden z najlepších chytrých hodiniek dnes. Práce na báze Tizen OS. Dobrý displej, jednoduché ovládanie, vzhľadom k rámu (prsteň na ciferníku), voliteľne vždy-na displeji (vždy zobrazená animovaná hodiny), pokročilé sledovanie aktivity. Má GPS a NFC.

Smartwatch V8

K dispozícii v dvoch modeloch – Classic a Frontier. Obaja chránené proti vode a prachu (IP68) a druhý iz kopy + Podpora 3G / LTE (ale je používaný ESIM ako u Apple, takže v Rusku bude vzťah nefunguje). Batéria vydrží 3-4 dni životnosti batérie. Nevýhodou oboch modelov sú objemné a ťažké.

Garmin Forerunner 735XT,

Inteligentné hodinky na vlastné platforme od výrobcu, ktorý “jedol psa” na vytvorenie pomôcok pre turistov a športovcov. Na prvom mieste je pridelené rekordnú výdrž batérie – až 11 dní. Ale stále skvelý sledovať všetky druhy činností (vrátane triatlon), vhodné na kúpanie, chránené pred nárazmi, podporujú hráča konanie na telefóne. Vždy zobrazovať čas monochromatická na veľkej obrazovke (to nedotýka, mimochodom). Má GPS a NFC. Patentovaná technológia Elevate neustále monitoruje srdcový rytmus a poskytuje presné čítanie spálených kalórií.

Garmin Vivoactive 3,

Veľmi podobný 735XT možné len s dotykovým displejom. Slabší batériu až 7 dní, ale je to stále oveľa lepšie ako konkurencia. A vyznačuje sa svojou podporou výškomeru sledovať zmeny nadmorskej výšky.

Sony Inteligentné Watch 3.

Tieto hodinky môžu byť považované za rustikálne, ale oni sú roztomilé a lacné. Funkčnosť na úrovni – NFC, GPS modul, ochrana proti prachu a vlhkosti IP68. Nevýhody – až dva dni na jedno nabitie, bez srdcového tepu, slabú vibrácií motora, starú verziu Android Wear (model nie je nový)

READ  Parazax parazitov - posudkov, ceny, kde kúpiť, prísady, ako to funguje?

.

Asus ZenWatch 3,

Tieto hodinky na základe opotrebenie OS 2.0 v prvom rade vyniknúť dizajnu – tenký a štýlový kovové telo. Práca na základe papuľka 2100, chránené pred prachom a vlhkosťou podľa IP67 štandardu, lacné. Ale: bez monitora srdcovej frekvencie, GPS a NFС, rôzne popruhy sú zriedkavé, ich držiak na zákazku

.

Huawei Watch 2.

Rovnako ako v súťaži, rozsah je rozdelený do dvoch modelov – Classic a športu. Aj keď vyzerajú rovnako, ak nepočítame popruhy. A ďalšie športové model je pokročilejší – existuje verzia s podporou pre LTE (bez simok, normálne nanosím slot). Sledujte špecifikácia – Snapdragon Wear 2100, 4 GB pamäť, GPS, snímač tepovej frekvencie (je schopný vypočítať VO2), ochrana proti vode a prachu IP68. OS Wear OS 2.0. Životnosť batérie je čas tak, aby sa na 1,5-2 dni a obrazoviek podľa dnešných meradiel malý.

Polar V800 HR

Rovnaká možnosť, kedy je ťažké oddeliť fitness náramok a chytré hodinky. Je to šikovný fitness náramok na vlastné platforme. Gadget podporuje všetky mobilný operačný systém určený pre sledovanie aktivity v rôznych športoch (GPS, prax profily, tipy, ako zlepšiť svoj výkon, plávanie, strava segmenty, a TL). Nevýhody – batérie po dobu 12 hodín aktívnej činnosti, monochromatické obrazovky 128×128. Možnosť priebežné sledovanie srdcovej frekvencie, ale iba s Obsah balenia vonkajšieho čidla Bluetooth.

Xiaomi Huami Amazfit SmartWatch 2,

Podobný prístroj zo série “a na to pozerať, a nie náramok”. Ale lacné a vysoko kvalitné, ako je tomu v prípade Xiaomi. Vyzerá pekne, beží na jedno nabitie počas 3-5 dní, podporuje GPS, povedal srdcovej frekvencie, ktorá je vhodná pre plavcov. Farebný displej poskytuje slušnú čitateľnosť v jasnom slnku, existuje mnoho tvárí z čoho vyberať, podporou MP3. Pre milovníkov športu. – 11 tréningových profilov, výpočet spotreby kyslíka (VO2 max), efektívnosti výkonu, úroveň stresu a zotavenie čas

IWO IWO Inteligentné Watch 2

Kompletný prehľad lacnú kópiu Apple Watch. To sa občas stáva, Yes. A za veľmi málo peňazí. A hodnotenie na tablete je všeobecne dobrá. Prístroj je chránený proti striekajúcej vody (ale pre plávanie sa neodporúča), ktorý je vybavený IPS obrazovku, sa pripojí k telefónu cez Bluetooth, môžete volať, má teplomer, monitor srdečného tepu, hlasový záznamník, MP3 prehrávač. Batéria vydrží po dobu 1-2 dní.

& nbsp;

Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 280 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.